Baby boom czyli Kogel Mogel 5 [2024] cały film

Baby boom czyli Kogel Mogel 5

Wielu z Was zastanawia się czy istnieją strony, na których można obejrzeć najnowszy film p.t. Baby boom czyli Kogel Mogel 5 – My na naszej stronie posiadamy ten obraz w najwyższej jakości w sieci. W opisie – prezentujemy źródła zewnętrznych serwisów, które umożliwią Wam obejrzenie lub pobranie tego filmu. Szkoda, że nie zawsze udaje nam się znaleźć takie zewnętrzne źródło z serwisem z którego korzystanie jest w pełni darmowe. Nie mniej jednak czynimy starania, byście mogli korzystać z naszej strony w pełni zadowoleni.

Obraz ten, jest idealny nie tylko dla fanów południowo-koreańskiej kinematografii.

reżyseria
Anna Wieczur
scenariusz
Doman Nowakowski, Anna Wiśniewska
gatunek
Komedia
produkcja
Polska
premiera
24 stycznia 2024 (Światowa), 26 stycznia 2024 (Polska premiera kinowa)

Opis filmu Baby boom czyli Kogel Mogel 5 [2023] , źródło: filmweb.pl:

 

Piotruś – razem z żoną, teściową oraz Leopoldem – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy!

Piotruś towarzyszy siostrze w trakcie porodu i sam zaczyna marzyć o dziecku – ku przerażeniu Marlenki. Marcin, świeżo upieczony tata, wpada w panikę i nagle znika. A do tego w Brzózkach zjawia się tajemnicza Kamila – dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która szuka właśnie Zawady…

 

Baby boom czyli Kogel Mogel 5 ogl

 

Baby boom czyli Kogel Mogel 5 [2024] cały film online:

Baby boom czyli Kogel Mogel 5 [2024] cały film download:

Baby boom czyli Kogel Mogel 5 [2024] cały film download:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *