Mała mama [2022] cały film

Mała mama

Gdzie obejrzeć Mała mama [2022] cały film online lub download?

Wielu z Was zastanawia się czy istnieją strony, na których można obejrzeć najnowszy film p.t. Mała mama – My na naszej stronie prezentujemy źródła zewnętrznych serwisów, które umożliwią Wam tę czynność. Nie zawsze udaje nam się znaleźć serwis w którym jest to darmowe.

 Opis filmu:

Czy potrafilibyśmy zaprzyjaźnić się ze swoim rodzicem, gdyby nasze wspólne drogi przecięły się w czasie, kiedy oboje byliśmy dziećmi?

Taka sytuacja przytrafia się ośmioletniej Nelly, która spotyka rówieśniczkę łudząco podobną do swojej matki. To niecodzienne wydarzenie staje się punktem wyjścia do opowieści o przyjaźni, potrafiącej przekroczyć pokoleniowe bariery i zarazem studium potęgi dziecięcej wyobraźni. Céline Sciamma, autorka nagrodzonego w Cannes “Portretu kobiety w ogniu”, w swoim najnowszym filmie porusza motyw przepracowywania żałoby (bohaterów poznajemy w momencie odejścia nestorki rodziny), jednak na pierwszy plan wydobywa niezwykłą czułość rodzinnych relacji i celebruje ciekawość świata, którą zaraża nas młodziutka Nelly.

reżyseria
Céline Sciamma
scenariusz
Céline Sciamma
gatunek
Dramat / Psychologiczny
produkcja
Francja
premiera
20 maja 2022 (Polska)
nagrody
Film dostał 3 nagrody i 8 nominacji

mała mama oceny

 

Mała mama [2022] cały film online

Mała mama [2022] cały film download

LINK DO FILMU Diuna [2021] Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *